HomeBlogblogAlmanya’ya Mobilya göndermek – Almanya’ya Mobilya getirmek

Almanya’ya Mobilya göndermek – Almanya’ya Mobilya getirmek

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Getirmek için doğru adresteniz….

Başta Almanya Fransa Belçika Hollanda Avusturya İsviçre İtalya İngiltere Danimarka Gürcistan Azerbaycan olmak üzere birçok Avrupa ve dünya ülkelerine Mobilya bizim aracılığımız ile getirebilirsiniz.

Türkiye’den evinize işyerinize mobilya inşaat ürünleri veya başka ürünler almak istiyorsunuz ancak süreçleri bilmiyor iseniz mutlaka bizimle irtibata geçiniz.

Türkiye’den Mobilya Getirmek  veya Bir Ürün aldığınızda öncelikle şunu  bilmelisiniz ki uluslar arası anlaşmalar gereği aldığınız ürün gümrüğe tabidir. Nakliye dışında Gümrük  işlemleri, Sigorta ile ilgili de maliyetler çıkacaktır. Varış ülkesinde ise gümrük evraklarına göre KDV ve muamele masrafları olacaktır.  HERŞEY DAHİL LOJİSTİK ile tüm süreçleri biz takip ediyoruz.

Tüm bu konuları ekibimiz ile kolaylıkla çözebilirsiniz.  Türkiye’den istediğiniz mobilyayı veya benzeri ürünleri alıp evinize getirebilirsiniz. MSK GLOBAL LOJİSTİK ekibi olarak alanında uzman kadromuz ile  tüm bu konularda sizlere her zaman hizmet vermeye hazırız.

Bize Whatsapp kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

U. ÇETİNKAYA

İhracat ve Finans Sorumlusu
export@msk-global.com.tr
+90 541 552 2506


WHATSAPP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MSK GLOBAL LOJİSTİK olarak Yerli üretim İhracat ürünlerini güvenli ve hızlı şekilde yurt dışına ulaştırarak Türkiye ekonomisine ve Dış Ticaretine büyük katkı sağlıyoruz. 

lojistik@mskturkey.net

Kurumsal / Hizmetler Menüleri

sosyal medya

Kampanya indirim ve çeşitli bilgilendirmeler için Bizi Sosyal Medya’da Takip Edebilirsiniz.

Santral: +90 850 550 25 06

​lojistik@mskturkey.net​

export@msk-global.com.tr